O mnie

mgr Katarzyna Gałązka-Pryciak
mgr Katarzyna Gałązka-Pryciak

Jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Ukończyłam studia magisterskie z zakresu Kosmetologii oraz Medycyny Estetycznej. Utwierdziło mnie to w przekonaniu, że kosmetologia jest tym co mnie fascynuje oraz daje mi dużą satysfakcję.

 

Stale doskonale swoją ofertę wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom moich klientów, a także nieustannie rozwijającej się technologii. Podążam za nowościami dotyczącymi zarówno technik zabiegowych, jak i preparatów oraz nowych urządzeń. Systematycznie kształcę się na licznych szkoleniach i sympozjach, zwiększając tym samym poziom i jakość wykonywanych przeze mnie usług.

 

Dysponuję wysokiej jakości sprzętem kosmetycznym, a do zabiegów używam wyłącznie profesjonalnych kosmetyków. Z wielką odpowiedzialnością traktuję każdy zabieg oraz dbam o wysoki poziom bezpieczeństwa i higieny. Zwracam szczególną uwagę na czystość oraz sterylność sprzętu i narzędzi używanych do zabiegów, które po każdym użyciu są dokładnie dezynfekowane i sterylizowane z uwzględnieniem odpowiednich do tego celu środków. Wszystkie artykuły jednorazowe po użyciu zostają wyrzucone.

 

Zadowolenie Klientów oraz jakość oferowanych produktów, to najważniejsze priorytety mojej działalności.

 

Pracuje z wielką pasją i zaangażowaniem, co nieustannie przekłada się na zadowolenie moich klientów. Gwarantuje kompleksowe podejście do każdego problemu pacjenta.

 

Serdecznie zapraszam pozostając w nadziei, że będą Państwo zadowoleni z dokonanego wyboru.

 

Dane adresowe

ESTETICA SALON KOSMETOLOGICZNY & SOLARIUM
43-100 Tychy
ul. Niepodległości 87
I piętro - Pawilon Kaskada


Telefon: 733 831 343


Email: esteticatychy@gmail.com

Partnerzy

Nasz salon