Podstawowe zabiegi kosmetyczne

regulacja brwii

Henna brwi i rzęs, regulacja

Henna brwi przyciemnia włoski, co powoduje optyczne zagęszczenie brwi i poprawienie ich kształtu. Następnie reguluje się (usuwa) brwi do pożądanej grubości.

Henna rzęs sprawia, że rzęsy wydają się dłuższe i gęstsze.

Panie, zwłaszcza z jasnymi włoskami, mogą cieszyć się „zalotnym” spojrzeniem dniem i nocą, także nad wodą. Henna może być w kolorze czarnym, brązowym, oraz grafitowym.

Zabieg w zależności od intensywności koloru i grubości naturalnych włosków starcza na około dwóch do czterech tygodni.

 

manicure

Manicure:

Przywróci Twoim dłoniom zadbany, estetyczny wygląd. W pierwszej fazie zabiegu nadajemy paznokciom odpowiedni kształt, następnie usuwamy skórki. Na koniec malujemy paznokcie na wybrany kolor i wmasowujemy odżywczą oliwkę.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy jest jednym z najnowszych trendów w stylizacji paznokci skierowanym głównie do kobiet ceniących sobie naturalność oraz długotrwały efekt. Wśród jego zalet wymienia się przede wszystkim gładką i lśniącą stylizację bez smug oraz nieestetycznych zadrapań, wgnieceń, odpryśnięć i zmatowienia, a jego efekty utrzymują od 2 do 3 tygodni.

Produkt jest hipoalergiczny, a zabieg nakładania i ściągania o wiele mniej inwazyjny i szkodliwy dla wrażliwej płytki paznokciowej niż w przypadku paznokci akrylowych lub żelowych.

Nowatorskość stylizacji hybrydowej leży głównie w stosowanej emalii, która łączy w sobie właściwości tradycyjnego lakieru i żelu. Jej formułę cechuje duża elastyczność i to właśnie dzięki niej manicure ma piękny połysk i nie łuszczy się nawet podczas wykonywania najbardziej uciążliwych dla pomalowanych paznokci czynności.

Pierwszym krokiem jest oczywiście przygotowanie paznokci obejmujące usuwanie skórek, piłowanie i polerowanie paznokci.

Krok drugi to nałożenie bazy, właściwego koloru oraz utwardzacza. Każdy z nich jest utwardzany przez kilka minut pod lampą UV.

 

pedicure

Pedicure:

Pedicure klasyczny przywróci Twoim stopom zadbany i estetyczny wygląd. Zabieg polecany dla wszystkich osób, które chcą mieć piękne i wypielęgnowane stopy.

Dla stóp problematycznych- przy zrogowaciałym i pękającym naskórku, nagniotkach- polecamy pedicure leczniczy, który zniweluje uczucie dyskomfortu i poprawi stan skóry i paznokci u stóp.

Zabieg polega na nadaniu paznokciom odpowiedniego kształtu, odsunięciu/wycięciu skórek oraz na usunięciu zrogowaciałego naskórka przy pomocy profesjonalnej frezarki podologicznej.

Po zabiegu naskórek jest gładki, nawilżony, stopy nabierają estetycznego wyglądu.

 

depilacja woskiem

Depilacja woskiem:

Depilacja woskiem jest jedną z najpopularniejszych metod usuwania owłosienia.

Po każdym zabiegu włoski odrastają słabsze, efekt utrzymuje się znacznie dłużej niż po zwykłym goleniu ( u każdej osoby ma to charakter indywidualny ponieważ zależy to od tego jak szybko rosną włosy, a także od tego w której fazie wzrostu włosa zabieg został wykonany). Średnio efekt utrzymuje się ok. 4 tygodni. Po tym okresie zabieg należy powtórzyć.

 

Dane adresowe

ESTETICA SALON KOSMETOLOGICZNY & SOLARIUM
43-100 Tychy
ul. Niepodległości 87
I piętro - Pawilon Kaskada


Telefon: 733 831 343


Email: esteticatychy@gmail.com

Partnerzy

Nasz salon